Actueel weer Emmen
Laatste update: 2026-05-21 om 01:51 uur
| Temperatuur | 12.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 3.2 km/u om 01:15 u |
| Minimum temp. | 12.6 °C om 01:16 u |
| Maximum temp. | 12.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 12.6 °C |
| Hitte index | 12.6 °C |
| Dauwpunt | 11.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:27 u |
| Zon onder | 21:33 u |